Munkatársak

EY Law:

Személyes, gyors és hatékony szolgáltatásnyújtás

Partner

dr. Sefer Iván

Partner, Irodavezető ügyvéd

Bank- és pénzügyi jog, tőkepiaci- és értékpapírjog, banki M&A, fizetésképtelenségi eljárások, restrukturálások

Ivan.Sefer@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Sefer Iván

Igazgató

dr. Vámosi-Nagy Szabolcs

Igazgató, Ügyvéd

Adójog, adóeljárásjog, adóperek, személyi jövedelemadó, helyi adók

Szabolcs.Vamosi-Nagy@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Vámosi-Nagy Szabolcs

dr. Posta Szabolcs

Associate Partner, Ügyvéd

Ingatlan, M&A, Tranzakciók

Szabolcs.Posta@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Posta Szabolcs

dr. Séra Gergely

Associate Partner, Ügyvéd

Adójog, adóperek, adóeljárás

Gergely.Sera@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Séra Gergely

dr. Várszegi Sarolta (LL.M.)

Associate Partner, Ügyvéd

M&A, társasági jog, tőkepiaci- és értékpapírjog, pénzügyi szabályozás joga, építési jog

Sarolta.Varszegi@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Várszegi Sarolta (LL.M.)

Senior Manager

dr. Bajusz Dániel

Senior Manager, Ügyvéd

Adójog, adóeljárásjog, adóperek

Daniel.Bajusz@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Bajusz Dániel

dr. Csonga Péter

Senior Manager, Ügyvéd

Társasági jog, M&A és restrukturálások (szabályozott iparágakat is beleértve), pénzügyi és tőkepiacok szabályozása, kereskedelmi jog, fizetésképtelenségi eljárások, befektetésvédelem

Peter.Csonga@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Csonga Péter

dr. Jagicza Gábor

Senior Manager, Ügyvéd

Munkajog, adatvédelmi jog, közbeszerzési jog, egészségügyi és gyógyszerjog

Gabor.Jagicza@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Jagicza Gábor

dr. Piskóti Adrienn M.LL.P

Senior Manager, Ügyvéd

Társasági jog, M&A

Adrienn.Piskoti@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Piskóti Adrienn M.LL.P

Manager

dr. Csoba Dénes

Manager, Ügyvéd

Társasági jog, M&A

Denes.Csoba@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Csoba Dénes

dr. Frölich Walid

Manager, Ügyvéd

Bank- és pénzügyi jog, tőkepiaci- és értékpapírjog, banki M&A, fizetésképtelenségi eljárások, restrukturálások

Walid.Frolich@hu.ey.com
Kapcsolat: Dr. Frölich Walid

dr. Losonci András

Manager, Ügyvéd

Telekommunikáció- és médiajog, Kereskedelmi jog, Társasági jog, Fogyasztóvédelmi jog, Szellemi alkotások joga, Reklámjog

andras.losonci@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Kiss-Kozslik Zsófia Marianna

dr. Ramocsa Dávid

Manager, Ügyvédjelölt

Adójog, adóperek, adóeljárásjog

David.Ramocsa@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Ramocsa Dávid

Senior

dr. Andó Erzsébet

Senior, Ügyvéd

Adójog, közigazgatási jog, adóigazgatási jogviták, adóperek

Erzsebet.Ando@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Andó Erzsébet

dr. Balázsi Ákos (LL.M.)

Senior, Ügyvédjelölt

Adójog, adóeljárásjog, adóperek

Akos.Balazsi@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Balázsi Ákos

dr. Besenyei Barbara

Senior, Ügyvédjelölt

Adójog, adóeljárási jog, közigazgatási jog

Barbara.Besenyei@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Besenyei Barbara

dr. Farkas Dóra Zita

Senior, Ügyvédjelölt

Társasági jog

Dora.Farkas@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Farkas Dóra Zita

dr. Gyimesi András

Senior, Ügyvédjelölt

Adójog, adóeljárásjog, adóperek

Andras.Gyimesi@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Gyimesi András

dr. Horányi Márton

Senior, Ügyvédjelölt

Adójog, adóperek, adóeljárás

Marton.Horanyi@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Horányi Márton

dr. Kiss-Kozslik Zsófia Marianna

Senior, Ügyvéd

Fogyasztóvédelmi jog, Szellemi tulajdonjog

Zsofia.Marianna.Kiss-Kozslik@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Kiss-Kozslik Zsófia Marianna

dr. Nazzicone Roberta

Senior, Ügyvédjelölt

Társasági jog

Roberta.Nazzicone@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Roberta Nazzicone

dr. Papp Dániel (LL.M.)

Senior, Ügyvéd

Pénzügyi jog, FinTech

Daniel.Papp@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Papp Dániel

dr. Pavelkó Zita

Senior, Ügyvédjelölt

Társasági jog, Munkajog

Zita.Pavelko@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Pavelkó Zita

dr. Rudas Helga

Senior, Ügyvédjelölt

Munkajog

Helga.Rudas@hu.ey.com
Kapcsolat: dr. Rudas Helga